foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

orlova 2019Щорічно, в Україні, навесні проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. До такого чудового свята, колектив дитячого театру-мініатюр "Шанс" Вінницького обласного Будинку культури учителя, учні 6-Б класу ЗШ №3, підготували і показали літературну композицію "Книга - царство мудрості" та виставу за мотивами казки Оскара Уальда "Щасливий принц", яка відбулась в обласній дитячій бібліотеці імені. І. Франка. Юні глядачі дізнались багато про історію книги і отримали задоволення від вистави. Дякую моїм юним акторам за чудову творчу роботу!

orlov2

orlov3

orlov4

30. 09. 2016 р . група учасників театру мініатюр «Шанс» приєдналася до привітань та святкування Дня працівників освіти. Та представила окрему жартівливу мініатюру  на сцені школи №8 ВМР.

shans (4)

shans (3)

В рамках відзначення в області  160 – річчя  з дня народження та 100 – річчя від дня смерті Івана Франка. 28 вересня 2016 р.  в приміщенні Вінницької обласної дитячої бібліотеки відбулися інсценізація цікавої та повчальної  казки І. Франка «Як синиця хотіла море підпалити» за участю театру мініатюр «Шанс» обласного Будинку учителя, керівник Орлова Наталя Андріївна,  також вихованці представили літературно – музичну виставу «Карпатський легінь». Вистава складалась з невеличких мініатюр з життя маленького Івася та розповіла  про місця де він народився та навчався, вся вистава супроводжувалась веселими та яскравими слайдами, усе дійство було насичене маловідомими цікавинками з Франкового життя.

shans (1)

 shans (2)

Яндекс.Метрика