trost5 грудня 2016 року до Будинку учителя завітали вихованці Тростянецького Будинку дитячої творчості разом з керівником гуртків Катериною Миколаївною Березою та директором позашкільного закладу Вірою Володимирівною Басюк. В рамках творчого проекту Будинку учителя «Відкриваємо нові імена» відбувся творчий звіт Катерини Миколаївни, можна навіть сказати – її бенефіс. Виступали дві групи оркестру – молодша і старша ; вокальні ансамблі фольклорний і ансамбль початківців. А потім сценою заволоділи солісти – різні за віком, але всі лауреати багатьох Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, справжні перлинки в барвистому намисті вихованців Тростянецького Будинку дитячої творчості.
І на всіх один керівник – Катерина Береза. Маленька, тендітна жінка вміло вже більше 30 років працює з дітьми і веде дитячий корабель до вершин майстерності. Глядачі тепло сприймали всі номери, аплодували і підтримували юних виконавців , вигукували «Браво!» Матвію Івасенко за його неперевершене виконання української народної пісні «Ніч яка місячна».
Директор Будинку учителя Тетяна Іванівна Мельник привітала гостей, подякувала їм за хвилини насолоди, вручила почесні грамоти і букети квітів директору Тростянецького Будинку дитячої та юнацької творчості Вірі Володимирівні Басюк та головній дійовій особі цього свята – Катерині Миколаївні Березі.
Творчим представленням Тростянецького Будинку дитячої творчості в особі керівника гуртків Берези Катерини Миколаївни та її вихованців стартував мистецький проект «Відкриваємо нові імена». Запрошуємо позашкільні навчальні заклади до участі в проекті!

DSC0214
DSC0216
DSC0217
DSC0221
DSC0232
DSC0225
DSC0233
DSC0237
DSC0240
DSC0250