foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

11 червня 2014 року у Вінницькому обласному Будинку культури учителя відбулася церемонія нагородження переможців Першого обласного конкурсу медіа загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних закладів. Його проведення оголосили Вінницька обласна організація Національної спілки журналістів України, Департамент освіти і науки облдержадміністрації, обласний Будинок культури учителя та обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка.
Основна мета Конкурсу – сприяння розвиткові шкільних медіа та медіа професійно-технічних закладів, формування патріотичного виховання, національної гідності та самодостатності, підвищення громадської та суспільної активності школярів, надання учнівській молоді можливості реалізувати власні творчі здібності та виявити нові журналістські таланти.
На адресу оргкомітету Конкурсу надійшло 112 робіт із 13 районів та 6 міст області. Усі роботи були уважно переглянуті членами журі, у склад якого увійшли: голова журі – Паламарчук Василь – голова правління Вінницької обласної організації Національної спілки журналістів України; співголова журі – Мельник Тетяна – директор Вінницького обласного Будинку учителя; Гальчак Сергій – заслужений працівник культури, доктор історичних наук,завідувач кафедрою журналістики Інституту філології і журналістики Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського, кавалер «Золотої медалі української журналістики»; Світлана Травнева (Єлісеєва) – член Правління Вінницької обласної організації Національної спілки журналістів України, кавалер «Золотої медалі української журналістики», член Правління Вінницького обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, поетеса, лауреат обласних і всеукраїнських літературних конкурсів, вчитель-методист; Пантелеймонова Євгенія – начальник відділу з основних видів діяльності Вінницького обласного Будинку культури учителя, Кравець Валентина – член Національної спілки журналістів України, голова первинного осередку Вінницького обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, викладач державного професійно-технічного навчального закладу «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище», Юзькова Анжеліка – учениця 10 класу НВК: загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів № 23 Вінницької міської ради.
Переможцями стали 39 конкурсних робіт у 10 номінаціях.


Серед загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

Номінація «Друкована шкільна газета»
Гран-прі – газета «Шкільне джерело» закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №11 Вінницької міської ради";
І місце – газета «Юнь Козятинщини» Козятинської районної громадської організації учнівського самоврядування «Союз старшокласників «Лідер»;
ІІ місце – газета «Шпаргалка» ЗОШ І-ІІІ ст. №3, м. Жмеринка;
ІІ місце – газета «Свіжі новини» СЗШ І-ІІІ ст. №2, смт Літин;
ІІ місце – газета «Шкільний меридіан» Джулинської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району;
ІІ місце – газета «Діти і сонце» Тростянчицької СЗШ І-ІІІ ст. Тростянецького району;
ІІІ місце – газета «Крила» Сосонської СЗШ І-ІІІ ст. Вінницького району;
ІІІ місце – газета«Темп»ЗОШ І-ІІІ ст. с. Сальник Калинівського району;
ІІІ місце – газета «Школяр» Кордишівської СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
ІІІ місце – газета «Пульс школи» НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» м.Жмеринки;
ІІІ місце – газета «Родина» Білопільська СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району.

Номінація «Стаття у друкованих ЗМІ»
І місце – Пляцок Анастасія, учениця 11 класу закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №11 Вінницької міської ради";
ІІ місце – не присуджувалося;
ІІІ місце – П'яніщук Ангеліна,учениця 10 класу Чечельницької СЗШ І-ІІІ ст. №1

Номінація "Фоторепортаж"
І місце не присуджувалося;
ІІ місце – редколегія газети "Новини гімназії"Шаргородської районної гімназії
ІІІ місце – Завидовська Аліна,учениця 7 класу НВК:СЗШ І-ІІІ ст. №3-гімназія м. Могилів- Подільський
ІІІ місце – редколегія газети "Країна знань" ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м.Калинівки.

Номінація «Радіорепортаж»
І місце – П'яніщук Ангеліна, учениця 10 класу Чечельницької СЗШ І-ІІІ ст. №1";
ІІ і ІІІ місце не присуджувалося.

Номінація «Соціальна реклама»
І іІІ місце не присуджувалося;
ІІІ місце – Володькова Валентина, учениця 11 класу Сосонської СЗШ І-ІІІ ст. Вінницького району.

Номінація «Стінна газета»
І і ІІІ місце не присуджувалося;
ІІ місце – газета «Юніор» Тростянецької СЗШ І-ІІІ ст.


Серед професійно-технічних навчальних закладів

Номінація «Друкована газета»
І місце – газета "Молодіжний Вісник" Державного професійно-технічного навчального закладу "Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище";
ІІ місце – газета "Перукарський вісник" Державного навчального закладу "Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну";
ІІІ місце не присуджувалося.

Номінація «Стаття у друкованих ЗМІ»
І місце – Пахолюк Тарас, учень Державного професійно-технічного на-вчального закладу "Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище";
ІІ місце – Гоцуляк Любов, студентка гр.41-Ж Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М.Грушевського;
ІІІ місце – Григор'єв Роман, студент Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М.Грушевського.

Номінація «Тематичний репортаж»
І місце – телепресцентр «Молодіжний вісник» Державного професійно-технічного навчального закладу «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» (телерепортаж "Щира та гостинна наша Україна"),
ІІ місце – Забаштанський Максим, учень гр. №9, Бомк Катерина, учениця гр. №8 Державного навчального закладу «Браїлівський професійний ліцей» Жмеринського району (відеорепортаж до 200-річчя пам'ятіТ.Г.Шевченка )
ІІІ місце – Ткачук Анна, учениця гр. Ф-23-11 Державного навчального закладу «Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну» (відеорепортаж «Вінниця – моє рідне місто»)

Номінація «Фоторепортаж»
І місце – Байдалюк Ярослав, учень гр. Ф-23-11, Вшивкова Анастасія, учениця гр. Ф-23-17, ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну» фоторепортаж до Дня Перемоги «Свято зі сльозами на очах»
ІІ і ІІІ місце не присуджувалося.

Номінація «Соціальна реклама»
І місце – Державний професійно-технічний навчальний заклад «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти»
ІІ і ІІІ місце не присуджувалося.

Дипломом учасника нагородили:
1.Вісник шкільної ради «Лідер» Вороновицької СЗШ №1 Вінницького району «Ровесник»;
2.Щомісячне видання учнівського колективу Вернигородоцької СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району «Портфель»;
3.Газета «Шкільний вісник» НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ с.Писарівки Калинівського району;
4.Газета «ІнтерНовини» НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст.-гімназія;
5.Газету «Пошук» учнівського і вчительського колективу Ладижинської СЗШ №2;
6.Газета «Джерело» учнівського самоврядування Йосипівської СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району
7.Шкільна газета «12 балОFF» Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. №3.


У рамках Конкурсу було проведено тематичний конкурс "З пам’яттю в серці…", присвячений 70-річчю визволення України від фашистських загарбників, в якому взяли участь газети, що висвітлювали матеріали, пов’язані з героїчним минулим нашого народу в роки Великої Вітчизняної війни. На Конкурс надійшло 25 робіт. 

Переможцями стали:
Номінація "Краща тематична газета"
Гран-прі – газета "Шкільний вісник" Деребчинської СЗШ І-ІІІ ст. Шаргородського району
І місце – газета «Соняшник» Погребищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
ІІ місце – газета «Школа і ми» Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;
ІІ місце – газета «Екстрім» Мурованокуриловецького районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
ІІІ місце – газета «Сходинки зростання», НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка» Вінницького району;
ІІІ місце – газета «Шкільний вісник» ЗОШ І-ІІ ст. с. Грижинці Тиврівського району;
ІІІ місце – газета «Вісник Хижинецької ЗОШ» Хижинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Вінницького району.

Номінація «Кращий тематичний матеріал»
І місце – не присуджувалося;
ІІ місце – Вишневська Тетяна, учениця 11 класу Хижинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Вінницького району
ІІ місце – Паламарчук Людмила та Криворук Софія, учні 6 класу Якушинецької СЗШ І-ІІІ ст.-гімназії Вінницького району
ІІІ місце – редколегія газети «Шкільна пора» загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4 м.Жмеринка
ІІІ місце – редколегія газети «Ровесник» Вороновицької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 Вінницького району;
ІІІ місце – редколегія газети «Перевесло» Некрасовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Вінницького району.

Номінація «Кращий дописувач»
І місце – Комарницький Єлисей, учень 11 класу Ладижинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Ладижинської міської ради
ІІ місце – Лисак Ірина, учениця 9 класу Погребищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
ІІ місце – Ніколайчук Олена, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Сальник Калинівського району;
ІІ місце – Янгель Анна, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Сальник Калинівського р-ну;
ІІІ місце – Гульчак Юлія, учениця 10 класу НВЗ:"ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка" Вінницького району;
ІІІ місце – Солоненко Яна, вихованка Мурованокуриловецького районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

Обласне об'єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім.Тараса Шевченка нагородило грамотами:
– Григор'єва Романа, студента Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського;
– Йосипівську СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району;
– ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Ладижина;
– Державний навчальний заклад "Браїлівський професійний ліцей" Жмеринського району;
– Загальноосвітню школу І-ІІІ ст. №11 Вінницької міської ради.


Учасників церемонії нагородження привітала Димніч Людмила Степанівна, головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховання та шкіл-інтернатів Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, яка зазначила, що даний Конкурс привернув увагу до професій журналіста та інших професій, пов’язаних з виготовленням та розповсюдженням медіа текстів та медіа повідомлень, продемонстрував зростання впливу шкільних засобів масової інформації, забезпечив відкритість діяльності навчально-виховного процесу.

Переможці Конкурсу були нагороджені Грамотами та Дипломами, володарі Гран-Прі - символічними статуетками. До цих нагород були добавлені ексклюзивні авторські журналістські видання, які стали приємними презентами юним журналістам. 

На заході юні кореспонденти мали можливість ознайомитися з експонатами виставки друкованих газет, плакатів, фоторепортажів, поспілкуватися, обмінятися досвідом, придбати нових друзів. Свято було теплим і світлим. Цьому сприяли чудові пісні, які стали справжньою його окрасою. Це, по-перше, пісні на вірші члена журі Світлани Травневої. Їх майстерно виконали відомі солістки Катерина Радецька, Віра Майборода та Анастасія Гаркуша. А у фіналі учасників вітали солістки народної дитячої студії естрадного вокалу «Експеримент» Еліна Мбані, Інгрет Костенко та Анастасія Андрійченко.

Для перегляду натисніть на фото

View the embedded image gallery online at:
http://www.obuvin.vn.ua/podiji/konkurs-media#sigProIde9c9bd38b6

__________________________________________________________________________________________________________________

"Вінницький обласний Будинок культури учителя" Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика