foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

chedr1Сила нашого народу – у збереженні народних традицій та обрядів, основа яких – любов до рідної землі. Завдяки історичним та природнім закономірностям розвитку, а також людському фактору, культивування давніх обрядотрадицій продовжується і сьогодні, вже у 21 сторіччі. Найулюбленішими для українців є новорічна величальна поезія, колядування і щедрування, започатковані у Братських школах в 16-17 сторіччі.

Вихованці зразкової вокальної студії «Мрія», що працює при Немирівському БДЮТ, цьогоріч вирішили привітати колективи навчальних закладів та організацій м. Вінниці. Керівник колективу Ольга Янушкевич включила у програму як і найдавнішу православну поезію зимового циклу, так і осучаснені тексти (власні авторські щедрівки, господиню року : «музикальну кізочку» (Хіхлач Каріну), незвичайну циганочку (Гончарук Каріну), Діда Мороза (Поліщука Євгенія). Разом із Снігуркою (Ольгою Янушкевич) та доброю феєю-помічницею (директором обласного Будинку культури учителя Тетяною Мельник) 13 січня діти привітали: обласний комітет профспілки працівників освіти і науки, викладачів та курсантів ВОІПОПП, Департамент освіти Вінницької ОДА, працівників обласної радіокомпанії, Вінницького універмагу, магазину «Український сувенір», редакцію обласної газети «Вінниччина», працівників ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ» Вінницької філії та вінницьку дирекцію УДДППЗ «Укрпошта».

А 14 січня концертною програмою юні вокалісти «Мрії» вітали працівників ЛВН «LIMITED» (м.Немирів). Ольга Янушкевич щиро подякувала директору ТОВ Сорочинському Юрію Валерійовичу, його заступнику Кіпішу Віктору Зіновійовичу та керівнику філії Шушлебіній Наталії Матвіївні за допомогу у здійсненні творчих проектів. Водночас щирі аплодисменти, солодощі і добре слово Наталі Матвіївни стало винагородою за виступ. Зворушливо-прості дитячі звертання до Бога знайшли відгук у серцях глядачів. Керівник студії щиро дякує батькам, які були поряд зі своїми дітьми: Довгій Лілії Анатоліївні, Гладкій Аллі Сергіївні, бабусі Єщенко Олені Петрівні, а особливо співорганізатору проекту Гончарук Світлані Петрівні за активну допомогу в організації поїздки. Адже пісні у виконанні дітей – зразки народної моралі, в основі якої відомий вислів : «Нехай ця істина проста – людина починається з добра».

Для перегляду натисніть на фото

__________________________________________________________________________________________________________________

"Вінницький обласний Будинок культури учителя" Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика