foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

27.02. 2017 р. в Будинку культури учителя відбулася церемонія нагородження учасників та переможців обласного фестивалю – конкурсу театральних колективів закладів освіти і позашкільних закладів «Театральний калейдоскоп-2017».
В фестивалі – конкурсі прийняли участь 15 театральних колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів освіти області.
Голова журі- заслужений артист України Олександр Немченко привітав учасників фестивалю, вручив Дипломи І, ІІ, ІІІ ступеня та Дипломи у окремих номінаціях. Вітали юних акторів члени журі: Людмила Вонсовська, Григорій Сиротюк, Тетяна Мельник.
В церемонії нагородження взяли участь гості фестивалю:
• Зразковий театральний колектив «Мельпомена» Вінницького міського Палацу дітей та юнацтва (керівник – Людмила Вонсовська);
• Театральна студія Будинку учителя «БУ!» (керівник – Григорій Сиротюк)
Дипломанти фестивалю - театральні колективи:
• «Театральний» Вінницького районного Будинку дитячої та юнацької творчості
(керівники –Федоринська Зінаїда Вікторівна);
• «Задзеркалля» Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. №1 (керівник – Пляцок Ірина Миколаївна);
• «Лицедії» Позашкільного навчально – виховного центру Козятинського району (керівник – Кузнічук Ганна Миколаївна);
• «Шкільна родина» Монастирської ЗШ І-ІІ ст. Немирівського району (керівник – Ярова Світлана Григорівна);
• «Зорепад» Немирівське НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. Д. Леонтовича - гімназія» (керівник – Сич Леся Михайлівна);
• «Шанс» Томашпільського районного Будинку дитячої творчості (керівник – Тютюнник Тетяна Іванівна);
• зразковий колектив «Гармонія» Шаргородського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник – Шмігельська Ніна Брониславівна);
• «Експромт» НВК: «ЗОШ І-ІІІ ст. – гуманітарно – естетичного колегіуму №29» ВМР (керівник – Логінова Наталія Анатоліївна);
• «Новий формат» ЗОШ І-ІІІ ст. №33 ВМР (керівник – Іващенко Світлана Андріївна);
• «Літературна вітальня» КЗ «Вінницький технічний ліцей» (керівник – Дейнека Наталія Омелянівна);
та переможці фестивалю - театральні колективи:
• «Подолянчики» НВК: ЗОШ І-ІІ ст. – ліцею №7 ВМР (керівник - Рудишина Олена Сергіївна)- дипломант ІІІ ступеню
• «Аура» СЗШ І-ІІІ ст. №4 ім. Д. І. Менделєєва ВМР (керівник – Семенцова Ірина Володимирівна)- дипломант ІІ ступеню;
• «Соняшник» Серебринецької СЗОШ І-ІІІ ст. Могилів – Подільського району (керівники – Сірант Оксана Анатоліївна, Сірант Марія Володимирівна) - дипломант ІІ ступеню;
• «Шарм» Жмеринського районного Будинку творчості школярів та юнацтва (керівник – Головня Валентина Василівна)- дипломант І ступеню
Окремими дипломами було відзначено гру юних акторів: Анастасії Богачук, Оксани Ярмолюк (Вінницький район) та Валерії Савчук (Жмеринський район).
Дипломант конкурсу читців та вокалістів «Зіркова мрія-2017», учениця Лука – Мелешківська ЗОШ І-ІІІ ст. Вінницького району Яремчук Аліна привітала всіх учасників урочистої церемонії піснею.

DSC0072
DSC0082
DSC0092
DSC0109
DSC0117
DSC0126
DSC0129
DSC0137
DSC0145
DSC0148
DSC0153
DSC0159
DSC0163
DSC0198
DSC0202
DSC0221
DSC0232
DSC0235
DSC0266
DSC0271

"Вінницький обласний Будинок культури учителя" Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика