foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

Молодша вікова група

№ з/п Район ПІ учасника Група Клас Вірш, автори Сума балів К-сть членів журі Макс. К-сть балів Частка від макс балів
1 Гайсинський район Петух Артем молодша 2 "Хитра киця" І.Січовик 68,5 7 70 97,86%
2 Калинівський район Стахнюк Кіра молодша 2 "А що у портфелі" А.Костецький 67,9 7 70 97,00%
3 Козятинський район Василяка Софія молодша 4 "Бузиновий цар" Л.Костенко 67,8 7 70 96,86%
4 Крижопільський район Кушнір Єва молодша 2 "Я - українка" О.Василенко 58 6 60 96,67%
5 Немирівський район Гаврилюк Анастасія молодша 3 "Зажурилася калина" 66,5 7 70 95,00%
6 Жмеринський район Мукоїд Богдана молодша 4 Л.Козенюк "Я дякую Богу" 75,5 8 80 94,38%
7 Літинський район Мамчур Ольга молодша 3 "Бузиновий цар" Л.Костенко 65 7 70 92,86%
8 м. Могилів-Подільський р-н Бєдіна Ліліана молодша 4 "Щастя" І.Огнєва 55,5 6 60 92,50%
9 Тульчинський район Притуляк Дмитро молодша 2 "Ти вдома" С.Терентьєва 63 7 70 90,00%
10 Барський район Наказнюк Ростислав молодша 4 Л.Костенко "Крила" 53,7 6 60 89,50%
11 Вінницький район Вознюк Ярослав молодша 4 "Що я люблю" В.Вусик 62 7 70 88,57%
12 Козятинський район Білецький Максим молодша 3 "13 трамвай" І.Андрусяк 61,8 7 70 88,29%
13 Барський район Войтюк Влада молодша 3 Н.Красоткіна "Вернись татусю" 51 6 60 85,00%
14 Могилів-Подільський район Щур Аліна молодша 5 "Творіння Божого краса" Т.Майданович 50,5 6 60 84,17%
15 м. Ладижин Бевз Домініка молодша 4 Л.Костенко "Дзвенять у відрах крижані крижальця" 66,7 8 80 83,38%
16 Ямпільський район Гицяна Вікторія молодша 5 "Прокляті роки" Ю.Клен 57,3 7 70 81,86%
17 Немирівський район Щирбак Анна молодша 2 "Як намалювати птаха" Жак Превер 56,5 7 70 80,71%
18 м. Могилів-Подільський р-н Негай Ірина молодша 4 "Догов'язий і Малявка" І.Кульська 47,9 6 60 79,83%
19 Жмеринський р-н Галабуда Тетяна молодша 5 П.Глазовий "Учення світ" 62 8 80 77,50%
20 Могилів-Подільський район Стасюк Владислава молодша 5 "Іванкова молитва" Г.Британ 46,3 6 60 77,17%
21 Барський район Руднікова Вікторія молодша 5 Ю.Шкрумеляк "Слово українській дитині" 46,1 6 60 76,83%
22 Тульчинська ОТГ Брус Богдана молодша 4 "Ми маємо право" В.Дзіньовська 53,5 7 70 76,43%
23 Шаргородський район Чіпак Соломія молодша 5 К.Смульська "Молитва "З Господом розмова" 30 4 40 75,00%
24 Шаргородський район Мудрак Марина молодша 5 З.Дубчак "Моя Вінниччина" 45 6 60 75,00%
25 Мур.-Кур. район Яцько Вікторія молодша 2 "Тобі, Україно" Т.Смілянець 43,5 6 60 72,50%

Середня вікова група

№ з/п Район ПІ учасника Група Клас Вірш, автори Сума балів К-сть членів журі Макс. К-сть балів Частка від макс балів
1 м. Вінниця Воловик Марина середня 8 "Хатнє виховання" О.Ковінька 69 7 70 98,57%
2 Хмільницький район Гутнік Сергій середня 7 І.Маменко "Все включено" 78 8 80 97,50%
3 м. Козятин Болгарська Анастасія середня 9 "Дід та баба" народний жартівливий вірш 67,5 7 70 96,43%
4 Козятинський район Пуцак Крістіна середня 9 "Я таке дерево" Г.Поженян 67 7 70 95,71%
5 м. Вінниця Сімчук Діана, Одосій Володимир середня 8 "Українське весілля" 67 7 70 95,71%
6 м. Іллінці Сірук Олександр середня 6 О.Бойко "Навчився" 73 8 80 91,25%
7 Гайсинський район Вербовенко Глєб, Ткачук Катерина середня 6 "Віночок поезій" Л.Костенко 63,5 7 70 90,71%
8 м. Жмеринка Смірнов Назар середня 9 П.Глазовий "Залізний характер" 71,8 8 80 89,75%
9 Вінницький район Пономаренко Юлія середня 6 "Живи щасливо" Н.Красоткіна 62 7 70 88,57%
10 Могилів-Подільський район Мерленко Вікторія середня 6 "Казка про щастя" Н.Діденко 53 6 60 88,33%
11 Муровано-Куриловецький р-н Перейма Діана середня 9 "Ти ще мало настраждалась, Україно" Д.Перейма 53 6 60 88,33%
12 Томашпільський район Сковородецька Руслана середня 7 "Бюро знахідок" А.Костецький 61 7 70 87,14%
13 м. Калинівка Соловко Заріна середня 6 "Український віночок" Л.Савчук 60 7 70 85,71%
14 Тульчинська ОТГ Дерев'яна Діана середня 6 "Пісня про матір" Б.Олійник 60 7 70 85,71%
15 Тульчинський район Юрченко Юлія середня 8 "Лебідь" О.Олесь 59,9 7 70 85,57%
16 Тиврівський район Сапігура Марія середня 9 "Герої не вмирають" Х.Полянська 59,8 7 70 85,43%
17 м. Ладижин Порхун Вікторія середня 9 "Україно, пробач" авторський вірш 68 8 80 85,00%
18 Могилів-Подільський район Онисько Ангеліна середня 9 "Лист у вічність" Н.Діденко 50,8 6 60 84,67%
19 Хмільницький район Новак Володимир середня 8 В.Вихрущ "Перший" 67,3 8 80 84,13%
20 м. Ладижин Лишак Роман середня 6 "Очі намалюю тобі інеєм" 66,5 8 80 83,13%
21 Тиврівський район Олексюк Андрій середня 9 "Звернення до братів українців" Г.Акулов 49,8 6 60 83,00%
22 Піщанський район Студ. ОТГ Слюсар Мар'яна середня 7 "Плачуть гіркими сльозами матері" М.Слюсар 49,5 6 60 82,50%
23 Жмеринський район Завальнюк Яна середня 7 Т.Шевченко "Осії" гл. 14 65,7 8 80 82,13%
24 м. Вінниця Лавренюк Аліна середня 9 "На місячній доріжці зустрілись дві душі…" Л.Лєгостаєва 57 7 70 81,43%
25 Тростянецький район Грабар Діана середня 9 "Заступили хату кучеряві мальви" Н.Гвозденко 57 7 70 81,43%
26 Тульчинська ОТГ Козоріз Анна середня 8 "Возвелич мене, мамо" В.Стус 56,8 7 70 81,14%
27 Тростянецький район Ватага Олександр середня 9 "Боротьба" О.Ватага 56,5 7 70 80,71%
28 Шаргородський район Панчишин Євгеній середня 9 О.Максимишин-Корабель "Дорогослави" 48 6 60 80,00%
29 Теплицький район Хромінська Наталка середня 9 "Художник" Т.Приймак 55,8 7 70 79,71%
30 Крижопільський район Жилко Катерина середня 6 "На Крути" О.Кобець 47,8 6 60 79,67%
31 м. Хмільник Літинський Владислав середня 9 "Слава новій Україні" Ж.Дмитренко 55,5 7 70 79,29%
32 м. Ладижин Гаврилюк Ірина середня 9 Н.Красоткіна "Старенька мати" 63,3 8 80 79,13%
33 Тульчинська ОТГ Швець Анастасія середня 6 "Я донька України" Н.Погребняк 54,7 7 70 78,14%
34 Крижопільський район Шумило Анастасія середня 8 "Благородний вечір" Ж.Дмитренко 46,8 6 60 78,00%
35 Томашпільський район Олійник Марія середня 6 "Пам'ятай, як пахне Україна" А.Костецький 54,5 7 70 77,86%
36 м. Калинівка Фотіна Дарина середня 9 "Кривда" В.Симоненко 54,4 7 70 77,71%
37 Ямпільський район Ворнік Каріна середня 9 "Землякам ямпільцям" М.Девдера 54,4 7 70 77,71%
38 Тульчинська ОТГ Якубовський Богдан середня 7 "Задивляюсь у твої зіниці" В.Симоненко 53,9 7 70 77,00%
39 Піщанський район Студ. ОТГ Багрій Катерина середня 7 "Це характер" В.Дворецька 46 6 60 76,67%
40 Томашпільський район Лисенко Яна середня 9 "Розрита могила" Т.Шевченко 53,5 7 70 76,43%
41 Барський район Поліщук Сніжана середня 8 О.Самаруха "Театр" 30,5 4 40 76,25%
42 Погребищенський район Тавровський Антон середня 9 "Нас не треба жаліти" С.Гудзенко 52,7 7 70 75,29%
43 Погребищенський район Плисконіс Вікторія середня 9 "Материнське серце" авторський вірш 52,6 7 70 75,14%
44 Липовецький район Кривенко Софія, Кривенко Іванна середня 7 "Життя - це унікальна подорож у світ" Н.Красоткіна 52,5 7 70 75,00%
45 м. Хмільник Закліцька Анастасія середня 9 "18 лютого" Г.Дмитренко 52 7 70 74,29%
46 Липовецький район Петрусь Вікторія середня 9 "Русалочка" Т.Шевченко 51,7 7 70 73,86%
47 Чечельницький район Ядвіга Оксана середня 9 М.Скочиліс "Я українка" 59 8 80 73,75%
48 Тростянецький район Вихристюк Андрій середня 6 "Молитва" Н.Гвозденко 51,5 7 70 73,57%
49 Муровано-Куриловецький р-н Цихончук Денис середня 6 "Трохи часу" Г.Британ 43,5 6 60 72,50%
50 Бершадський район Кравчук Мар'яна середня 9 Н.Красоткіна "Чарівна моя Україна" 57 8 80 71,25%
51 м. Хмільник Шеремета Інна середня 9 "Писала калина листа з України" Л.Легостаєва 49,7 7 70 71,00%
52 м. Могилів-Подільський р-н Янчуковський Дмитро середня 8 "До українців" В.Баранов 41,6 6 60 69,33%

Старша вікова група

№ з/п Район ПІ учасника Група Клас Вірш, автори Сума балів К-сть членів журі Макс. К-сть балів Частка від макс балів
1 Бершадський район Товстун Наталія старша 11 авторський вірш "Земля" 80 8 80 100,00%
2 Вінницький район Мудрик Дар'я старша 10 "Доброго ранку!" Г.Плавська 70 7 70 100,00%
3 м. Калинівка Оцевич Марина старша 11 "Проза про голодомор" К.Мотрич 70 7 70 100,00%
4 Бершадський район Богач Дмитро старша 11 "Вірш написати про вчителя" 78,5 8 80 98,13%
5 Козятинський район Аліференко Микола старша 11 "Холодний яр" Т.Шевченко 66,7 7 70 95,29%
6 Барський район Свірідова Анастасія старша 10 Н.Жунжу "Під небом" 56,8 6 60 94,67%
7 Мур.-Кур. район Фадійчук Діана старша 10 "Гірка торбина" Г.Британ 56,5 6 60 94,17%
8 Томашпільський район Затула Катерина старша 10 "Чи то доля, чи не доля" Т.Шевченко 65 7 70 92,86%
9 Гайсинський район Драчук Марина старша 10 "А він один у цілім світі" 63,6 7 70 90,86%
10 Тиврівський район Герасимчук Вероніка старша 10 "Дві душі" Л.Васильєва 63,3 7 70 90,43%
11 Тростянецький район Самоєнко Ярослав старша 11 "Несвяткове" Т.Малахова 62,8 7 70 89,71%
12 м. Гнівань Пономаренко Ольга старша 11 "Меланхолічний вальс" О. Кобилянська 62,7 7 70 89,57%
13 Вінницький район Кулик Катерина старша 11 "Щастя безпритульного" Д.Бодунов 62,5 7 70 89,29%
14 Літинський район Рибачок Вікторія старша 10 "Лебідь" О.Гончар 62,2 7 70 88,86%
15 Піщанський район Брайлян Микита старша 11 "Крила" Л.Костенко 53,3 6 60 88,83%
16 Жмеринський район Юрченко Альона старша 11 З.Макаренко, І.Бірча "Нероздільна Україна" 61,8 7 70 88,29%
17 м. Могилів-Подільський р-н Арсенюк Анна старша 11 "Земле-мати. Батьківщина-мати. Україна-мати" авторський вірш 52 6 60 86,67%
18 Гайсинський район Бадяка Олександр, Кальницька Анна старша 9, 11 "Орфей, Еврідіка, Гермес" Райнер Марія Рільке 59,6 7 70 85,14%
19 м. Жмеринка Твердохліб Надія старша 10 Л.Костенко "Маруся Чурай" 68,1 8 80 85,13%
20 м. Жмеринка Мельник Іванна старша 10 Т.Шевченко "До Основ'яненка" 67,6 8 80 84,50%
21 м. Жмеринка Кравченко Дарія старша 11 Л.Лєгостаєва "Балада про дві душі" 67,4 8 80 84,25%
22 Липовецький район Гуменчук Маргарита старша 11 "Єднайсь до гурту, плем'я соколине" Ж.Дмитренко 58,7 7 70 83,86%
23 Чернівецький район Костельна Яна старша 10 "Бабуся" Л.Костенко 50,3 6 60 83,83%
24 м. Жмеринка Муха Катерина старша 10 за мотивами фільму "Табір іде у небо" 66,7 8 80 83,38%
25 Бершадський район Магдаль Ангеліна старша 10 "Люблю тебе, мій народе!" 50 6 60 83,33%
26 м. Могилів-Подільський р-н Ващенко Ліліана старша 10 "Твої листи завжди пахнуть" Л.Українка 33,3 4 40 83,25%
27 Липовецький район Карпина Лілія старша 10 "Лиш в боротьбі здійсниться диво" Н.Красоткіна 57,8 7 70 82,57%
28 Крижопільський район Іванюк Каріна старша 11 "Заповіт" Б.Гуменюк 41 5 50 82,00%
29 м. Козятин Мандибура Ірина старша 11 "Місяць на небі - зорі не сяють" І.Мандибура 57 7 70 81,43%
30 Піщанський район Колісник Анастасія старша 11 "Зачарована Десна" О.Довженко 48 6 60 80,00%
31 Тульчинський район Степанюк Юрій старша 11 "Моя Україна" І.Бірча 56 7 70 80,00%
32 Хмільницький район Білик Аліна старша 11 Н.Рабош "Легенда про Україну" 63,8 8 80 79,75%
33 Мур.-Кур. район Гончар Іванна старша 11 "Україна - 2014" Ю.Калашник 47,7 6 60 79,50%
34 Липовецький район Елькнер Катерина старша 11 "Моя Україно" І.Калиниченко 47,2 6 60 78,67%
35 м. Хмільник Матвійчук Антон старша 10 "Дума про майдан" М.Луків 55 7 70 78,57%
36 Піщанський район Пиріжок Анастасія старша 11 "Батьківська земля" Н.Красоткіна 46 6 60 76,67%
37 Піщанський район Шадюк Вікторія старша 11 "Скажи, невже ти після цього брат?" З.Макаренко 45,9 6 60 76,50%
38 Козятинський район Задорожна Аліна старша 11 "Крила" Л.Костенко 53 7 70 75,71%
39 м. Іллінці Палій Людмила старша 10 Л.Костенко "Сповідь" 60,5 8 80 75,63%
40 Шаргородський район Столярчук Альона старша 11 М.Луків "І смерть змаліла перед нею" 58,5 8 80 73,13%
41 м. Ладижин Стодуляк Ольга старша 11 В.Симоненко "Задивляюсь у твої зіниці" 56,5 8 80 70,63%

 

"Вінницький обласний Будинок культури учителя" Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика