foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

Позашкільна освіта Крижопільщини має свою довголітню історію - 8 грудня районний Будинок школярів відзначав своє 60-річчя.
Привітати з такою визначною датою ювілярів завітали Народний депутат України Юрій Македон, керівники державної районної адміністрації, районної ради, закладів освіти, представники позашкілля області.
Доброзичливі, щирі слова вітань, подарунки, спогади про минуле, спілкування творчих однодумців – усе це створювало незабутню атмосферу. Увінчав святкову подію концерт за участі дитячих танцювальних колективів, їх керівників, сольних виступів нинішніх та колишніх вихованців закладу.
Довідка: У закладі позашкільної освіти Крижопільщини працюють 19 педагогічних працівників. У 46 групах займається 690 гуртківців. Гуртки працюють на базах СЗШ І-ІІІ ст. № 1 і № 2 смт Крижопіль, № 1 с. Городківка, с. Гарячківка, с. Соколівка.

025
002
033
042
0431

21.04.2016 року відділом освіти Хмільницької РДА в районному будинку культури проведено ювілейне свято «Таланти вітають таланти», яке в цьому році відзначало свою 10 весну. Переможців Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів та спортивних змагань вітали запрошені гості.
Голова Хмільницької РДА Євгеній Віталійович Буткевич та голова районної ради Зоя Григорівна Бонсевич вручили кращим із кращих цінні подарунки.
За дорученням народного депутата України Юрчишина Петра Васильовича срібні подяки та грошові премії вручала дружина Любов Ярославівна Юрчишина.
Начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Семенович Федоришин відзначив подарунками призерів Міжнародних та обласних турнірів з боротьби дзюдо.
Солодощами привітали учасників обласного конкурсу вчительської та учнівської творчості «Проліски наді – 2016» та учасників свята «Таланти» заступник генерального директора товариства «Хмільницьке» з соціальних питань Сидоренко Петро Володимирович та підприємці села Уланова.
Після вручення грамот і нагород кращі таланти Хмільницького краю дарували свою творчість призерам та глядачам в залі, яких було майже 600. Тематика перших номерів художньої самодіяльності була про нашу Батьківщину.
Наступний блок присвячений подіям на Сході України. Хвилиною мовчання вшановано пам’ять тих, хто загинув за цілісність і незалежність України.
Учні району читали авторські вірші про своє село, лунали пісні про батьків та родину.
На свято завітали гості, які приймали участь у всіх 10 « Талантах» та до слова була запрошена начальник районного центру соціальної служби для молоді Тамара Яківна Сашко, керівник освіти району, яка в 2006 році стала ініціатором створення «Талантів».
Голова районної ради профспілки педагогічних працівників Тамара Борисівна Шестопал привітала зі святом і пригостила всіх присутніх короваєм.
Географія наших переможців обширна. Нашим олімпійцям вручено подарунки та призи за сприяння 11 сільських голів.
Всіх учасників дійства привітав начальник відділу освіти Хмільницької РДА Андрій Артурович Жук та вручив грамоти за підсумкам районного етапу фестивалю вчительської та учнівської творчості « Проліски надії – 2016».

DSCF7859-Small
DSCF7878-Small
DSCF7909-Small
IMG1411-Small
IMG1420-Small
IMG1424-Small

15 квітня 2016 року в приміщенні Миколаївського ЗНВК І-ІІІ ст. відбувся творчий звіт «Дитини року Козятинського району-2015», «Суперстаршокласниці - 2016», голови учнівського комітету «Лідер» Миколаївського ЗНВК Ірини Товмар. Протягом усього «творчого життя» Ірина виступала і як солістка, і як учасниця цілої низки художніх колективів. Підтвердженням цьому є численні нагороди, дипломи, грамоти, які були розміщені біля актової зали школи.
Бурхливими оплесками глядачі зустрічали усі концертні номери: і сольну пісню від «іменинниці», і вокальний ансамбль «Криниченька» Миколаївського ЗНВК, і зразковий хореографічний ансамбль «Зірки Арчі», і вокальний ансамбль «Камертон» Позашкільного навчально-виховного центру Козятинського району. Родзинкою свята стала пісня «Чорна хмара» у виконанні Ірини та «гостя» з Йосипівки Віталія Снодчика.
Із усіх творчих колективів, у яких брала участь Ірина найбільшу славу здобув чеський народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Студанка». Яскравий танець ансамблю викликав захоплення у глядачів.
Дуже зворушливим було вітання директора Миколаївського ЗНВК Лановик Лариси Ярославівни, яка сказала, що за 50 років існування школи такого творчого звіту не було. Побажала Іринці успіхів, натхнення і перемог. А потім вітати свою вихованку на сцену вийшов у ПОВНОМУ складі весь педагогічний колектив школи.
А ще Ірині дуже повезло з родиною. Мама завжди поряд і в школі, і вдома, а тато поряд завжди і навіть на сцені. Всіх розчулила «Пісня про донечку» у виконанні Сергія та Ірини Товмарів.
Ведучими свята були Стратійчук Сергій Ігорович, заступник директора ПНВЦ та Киричишина Ірина Вікторівна, вчитель Миколаївського ЗНВК, які розповідали глядачам про творче життя Ірини. А ще Стратійчук С. І. подарував Ірині пісню «Моя маленькая леди».
Товмар Ірину із творчим звітом вітали начальник відділу освіти Діденко Аліна Анатоліївна (яка ще й до того з вокальним ансамблем «Камертон» подарувала іменинниці та всім присутнім пісню), перший заступник голови районної державної адміністрації Прохоров Сергій Валерійович, заступник голови Козятинської районної ради Задорожнюк Анатолій Васильович, сільський голова с. Миколаївка Киричишин Володимир Григорович.
А ще було багато посмішок і щирих побажань нових творчих злетів і звершень.

3bVlbfEfbT0
1wO3BKgJlds
3wKQskmGyG4
3WWuboGUFl8
EklWp6nw6-c
aNQX-iIsnes
LYh1LQPvtkw
ivRzqT7EeMo
mnycH4Zbomo
OjMGk681fo
pmA7r-guHJQ

Під таким гаслом вже вшосте пройшов святковий захід у Жмеринському районі, на якому віншували талановиту, обдаровану учнівську молодь та їх наставників. Цьогоріч свято було присвячене 25-й річниці незалежності України.
Відповідно до районної цільової соціальної програми «Обдарованість» в Жмеринському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 3 сесії районної ради 6 скликання від 10 березня 2016 року, обдарованим дітям виплачується грошова винагорода за зайняті призові місця в районних, обласних інтелектуальних та творчих конкурсах.
Почесними грамотами та грошовими винагородами на загальну суму 87,5 тис. грн. були відзначені 123 учнів та 95 педагогів загальноосвітніх закладів району.
Начальник відділу освіти райдержадміністрації І.В.Цимбал у своєму вступному слові зазначила, що район має чим пишатися, адже щороку вихованці навчальних закладів показують високий рівень підготовки, виборюючи перемоги в олімпіадах, конкурсах. Не став винятком і цей навчальний рік. В обласних олімпіадах учні загальноосвітніх шкіл Жмеринського району, а це виключно сільські школи, здобули 13 перемог. Інна Володимирівна висловила подяку керівництву району за всебічну підтримку та сприяння розвитку освітянської галузі.
Підтримати обдаровану, талановиту молодь Жмеринщини та їхніх наставників прийшли голова районної державної адміністрації О.Легеза, голова районної ради В.Малярчук, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Л.Станіславенко, депутат обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва Є.Власюк, головний спеціаліст відділу загальної, середньої та дошкільної освіти Є. Чернилевська, депутат районної ради, голова постійної комісії з питань бюджету Ю.Твердохліб.
Голова районної ради об’єднаної профспілки працівників освіти Сергій Анатолійович Бойчук відзначив, що посеред весни ми святкуємо, по суті, обжинки вчительської роботи. Підкреслив, що гарні результати підтверджують високий рівень професійної солідарності та творчої співпраці трудових колективів району.
Святкова атмосфера в залі створювалася завдяки вокальним, танцювальним та декламаторським талантам учнів та їхніх наставників, а також ведучих заходу.
Вітаємо всіх переможців і призерів та бажаємо нових досягнень у наступному навчальному році.

160421ob01
160421ob02
160421ob06
160421ob03
160421ob08
160421ob09
160421ob10
160421ob12
160421ob11
160421ob16
160421ob14
160421ob17
160421ob20
160421ob22
160421ob24
gmernews

Яндекс.Метрика