foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

oberig news16-17 квітня у м. Київ відбувся VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої творчості «Сонце ЗА нас!». Цей фестиваль спрямований на розвиток та підтримку дитячої творчості та уже всьоме проходив у Києві.
Зразковий дитячий фольклорний гурт «Оберіг» (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) здобув 1-ше місце на Всеукраїнському фестивалі – конкурсі дитячої творчості «Сонце ЗА нас!» у номінації «НАРОДНИЙ СПІВ»! До складу гурту увійшли: Марченко А., Мураховська К., Кавун О., Магдаль А., Чорна В., Гончарук А., Теличук К., Баланюк Л. Керівник гурту, методист гурткової роботи Тенетко Я.В.
Основне завдання фестивалю - пошук та виявлення талановитих виконавців серед дітей та молоді. Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої творчості «Сонце ЗА нас!» - це і спілкування-консультації для кожного учасника із членами журі, і «круглі столи» для викладачів і батьків, майстер – класи від провідних діячів культури і мистецтва та відомих зірок української естради:
1. Зустріч з зіркою - ГАЙТАНА - українська співачка, яка поєднала в своїй творчості жанри соул, а також елементи джазу, блюзу, фанк, фольк-музики. Є автором більшості своїх пісень. Представник України на "Євробаченні-2012" в Баку.
2. Вокальний тренінг - ILLARIA - Професійна співачка, композитор, викладач.
3. Сценічна хореографія - РУСЛАН МАХОВ - "Хореограф року" за версією премії Udance National Awards.
Хореограф телепроектів: "Майданс", "Пристрасті на парткеті", "Голос країни", "Голос діти".
Постановник музичної премії М1 - Music Awards. Постановник музичної премії "YUNA". Хореограф сольних концертів і шоу таких артистів: Монатік, Руслана, Nikita, Анна Сєдакова, ALYOSHA.
Балетмейстер численних мюзиклів і спектаклів на території Росії та України.
4. Тренінг майстерності актора та телеведучого - ОЛЕНА ОГОРОДНІЙЧУК - Акторка театру "Срібний острів". Викладач кафедри майстерності актора та старший викладач сценічної мови КДУТКіТ ім. І.К. Карпенка-Карого.

Яндекс.Метрика